średnia ocen: 4.9
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Do niedawna na mapie Trójmiasta brakowało miejsca, gdzie najmłodsi Klienci mogli skorzystać z profesjonalnych usług fryzjera – dzieci przeważnie chodziły się strzyc do fryzjerów swoich rodziców, a tam nie zawsze jest tak, by maluch poczuł się jak u siebie, że jest to miejsce dla niego.

Dlatego właśnie stworzyliśmy Salon Fryzjerski Czuprynki. U nas jest bezpiecznie, wesoło i kolorowo. Wizyta w naszym salonie przebiega szybko i bezproblemowo. A maluchy wspominają ją bardzo miło. Nasz zespół ma doskonałe podejście do dzieci i co istotne cały czas podnosi swoje kwalifikacje, by na głowach Waszych pociech wyczarowywać coraz piękniejsze fryzury.
Kiedy obsługujemy naszych małych Klientów ich rodzice mogą się w spokoju zrelaksować.

Oprócz standardowych usług fryzjerskich:
- strzyżenia dziewczynek;
- strzyżenia chłopców;
- strzyżenia rodziców.

Przygotowaliśmy także ciekawe pakiety rodzinne – mama i ja, tata i ja, ja z bratem lub siostrą. Proponujemy także wykonanie okolicznościowego czesania, a także manicure i pedicure dla dzieci.

Specjalnie dla naszych małych Klientów przygotowaliśmy także coś niezwykłego – urodzinki w naszym salonie. Pakiety dostosowane są do zainteresowań dzieci – można wybrać urodzinki SPA lub fryzjerskie. Z tej oferty mogą korzystać zarówno dziewczęta jak i chłopcy.

Prowadzimy również zajęcia – warsztaty dla najmłodszych pomagające wejść dzieciom do niesamowitego świata przedmiotów ścisłych.
Zapraszamy rodziców z dziećmi do naszego salonu. Umów się na wizytę – czekamy na Ciebie w Gdańsku przy ulicy Słonimskiego.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Czuprynki

Antoniego Słonimskiego 6/U1
80-280 Gdańsk

GODZINY OTWARCIA

Pn ZAMKNIĘTE
Wt
10:00 - 20:00
Śr
10:00 - 20:00
Czw
10:00 - 20:00
Pt
10:00 - 20:00
Sb
09:00 - 17:00
Nd
09:00 - 17:00